تلفن پاسخگویی:

22795182 | 021-66502350

درباره ما

 مطالعه علمی مغز نیاز به مهارت های بسیاری دارد. علوم اعصاب مطالعه سیستم عصبی است که هدف نهایی آن درک عملکرد مغز و سیستم عصبی و بیماری های عصبی در بسیاری از سطوح است. علوم اعصاب یا نوروساینس در سال های گذشته پیشرفت‌های چشمگیری در درک فرآیندهای عصبی ایجاد کرده است.

در همین راستا کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش از سال 1389 با مدیریت دکتر مهدی جهانی دکتری علوم اعصاب و خانم دکتر ندا قدمگاهی دکتری روان شناسی شناختی با کادری مجرب و متخصص شامل  نوروتراپیست، مشاور، روانشناس،کاردرمانگر و درمانگرشناختی با جدیدترین و بروزترین متدهای روز دنیا فعالیت خود در حوزه نوروساینس و درمان های تکنولوژیک شامل و نقشه مغزی (QEEG)  ، نوروفیدبک ،تحریک الکتریکی مغز (tDCS)،تحریک الکتریکی جمجمه ای CES، avs، forbrain و … را شروع کرده است.

کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش به عنوان مرکزی جامع، متمرکز و تخصصی در حوزه سلامت روان، تلاش دارد با نوآوری های تکنولوژیک و کاربرد روش های نوین درمان نوروتراپی، تشخیص و درمان اختلالات روانی خود را در بالاترین سطح ارائه دهد  و به صورت حضوری و غیرحضوری تلاش بر درمان و بهبود عملکرد مراجعین خود را دارد.

محور فعالیت های کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش شامل

  • ارزیابی تخصصی کودکان  از دیدگاه توانمندسازی عصبی  شامل:  ( ارزیابی بالینی، تست های تشخیصی و انواع اختلالات شامل بیش فعالی، طیف اوتیسم، یادگیری، اضطراب، عدم توجه تمرکز، توانبخشی و توانمندسازی شناختی، اختلالات رفتاری و عصب شناختی  و حافظه و… )
  •  
  • ارزیابی تخصصی بزرگسالان از دیدگاه توانمندسازی عصبی شامل: (ارزیابی بالینی، تست های تشخیصی و انواع اختلالات شامل ضعف حافظه، بیش فعالی، اضطراب، افسردگی، وسواس، میگرن و سردرد، عدم توجه و تمرکز، مهارت های فرزند پروری، مدیریت هیجان و …  )
  •  
  • آموزش (برگزاری کارگاه های تخصصی و دوره های آموزشی ویژه دانشجویان و مخاطبین علاقه مند به نوروساینس)
  • تست های تخصصی ( اضطراب، افسردگی، توجه و تمرکز، حافظه فعال، هوش و…)